Новини
Про зарахування учнів до 1-х класів початкової школи
Найдорожче, що у нас є, - діти. Українські діти мають право жити, мають право на щасливе дитинство. Дзвіночки - символ дитячих голосів, які ніколи не почують їхні батьки, символ пам'яті про убитих дітей. Ми звертаємось до усього цивілізованого світу: ЗУПИНІТЬ ВІЙНУ В УКРАЇНІ.
Про зарахування учнів
до 1-х класів початкової школи
Сьогодні почав працювати наш пришкільний табір))))
Свято ліцею вдалось. Це було справжнє родинне свято
Сьогодні день пародій. Фантазували, як могли, щоб повторити улюблені образи)))))
Сьогодні нагородили наших найкращих за перемоги у олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях. Нам є ким пишатись!!!
Сьогодні у ліцеї був день, коли всі були, як удома)))))
Тематичний тиждень. День професій у ліцеї.
Через Коростень проходить серединний меридіан Європи. Але ми вважаємо, що він проходить саме через наш ліцей.
Учні ліцею нагадують усім о 9.00, що війна триває і гинуть люди. Акція "Хвилина мовчання" має перерости у загальноміську. Долучайтесь до нашої ініціативи. О 9.00 на хвилину зупинімось і згадаймо про загиблих
Сьогодні ярмарка продовжується. Працюємо і наближаємо перемогу
Сьогодні День героїв. День, коли ми вшановуємо людей, завдяки яким є Україна, є ми сьогодні і зараз, є такі, які ми є. Сьогодні запросили родичів загиблих випускників нашого ліцею і згадали про кожного випускника, який загинув у цій кривавій війні. Сьогодні подарували монети родичам загиблих "День пам'яті полеглих захисників України". Сьогодні нагадали мешканцям міста, які о 9.00 кудись поспішають, що у цей час кожен має згадати тих, хто загинув. І будемо продовжувати цю акцію і надалі. Сьогодні і ЩОДНЯ пам'ятаємо про наших ГЕРОЇВ.
Коростенський міський ліцей 4 приєднався до марафону "КРОК проти насильства", який організувала громадська організація «ЕТ СЕТЕРА» за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні. Здобувачі освіти 7-8 класів разом із тренеркою - соціальним педагогом Ганною Ковалевською, стали учасниками проєкту "КРОК — навчальна гра з протидії насильству". Підлітки під час онлайн-гри з великим інтересом програвали різні ситуації з тих чи інших запропонованих тем, активно дискутували між собою.
Завдяки змодельованим у грі сценаріям учні вчились ідентифікувати ситуації з проявами насильства, булінгу тощо та розуміти, як діяти у таких випадках. Дякуємо організаторам та керівникам проєкту
Надзвичайно позитивна атмосфера панувала під час створення гербів класу учнями 4-А і 4-В класів Коростенський міський ліцей #4. Презентація гербів викликала в дітей усмішки на обличчях, неймовірні та позитивні емоції, які вони, безперечно, будуть згадувати у майбутньому!
Вишиванка - наша гордість і наша сила, наш оберіг і наш генетичний код. Це символ незламності і незалежності. Одягнемо соцмережі у вишиванки))
Великодній квест для найменших пройшов у ліцеї. Дізнаємось більше про найвеличніше християнське свято
Вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні.
У переддень Пасхи на нашому освітньому просторі з'явилась писанка- праукраїнський символ відродження. Вона символізує нашу національну ідентичність, зв’язок поколінь, нашу незламність і дух свободи. Подякували тим, хто сприяв у встановленні пам'ятника. Впевнені що образи-символи, які малювали діти, будуть для нас переможними. Бажаємо усім нам щасливого Великодня і ПЕРЕМОГИ!!!!
Сьогодні покращили матеріально- технічну базу ліцею завдяки співпраці з @Благодійний_фонд_Єлеон та CCLL The Helping Hand for UkraineHelping Hand for Ukraine. Apple iMac 27допоможуть учням краще засвоювати сучасні технології)))